Barva
Materiál
Typ zdroje
Volt
Watt
stmívatelné
Zobrazit
RENDL Tříokruhový systém FOCUS 30 DIMM pro tříokr. lištu bílá 230V LED 30W 10 60° 3000K 4000K 5000K R13886 1
NEW
 
předběžné datum
30/11/2023
CZK 3 450,-

FOCUS 30 PRO TŘÍOKR. LIŠTU

Lištové kolejnicové systémy osvětlení


- používáme zejména do komerčních prostor, kde potřebujeme ideálně nasvítit vystavené zboží.
Jejich velkou výhodou je variabilita, dá se s nimi vyřešit jakýkoliv profesní interier.
Pomocí světelných systémů můžete nasvítit kanceláře, butiky, showroomy, kavárny nebo autosalony.

Lištový systém je po praktické stránce k využití pro všechny možné účely. Dá se přišroubovat na strop a zavěsit na různou délku lanek. Lištový systém od nás se vyrábí ve třech základních barvách: v černé, bílé nebo stříbrné. Jednotlivé komponenty jsou u nás k dostání ve třech základních rozměrech: jeden metr, dva metry nebo tři metry.
„To však přitom není finální komponent, vše se dá totiž nastavovat, prodlužovat nebo řezat. Lištový systém se dá v podstatě zákazníkovi upravit na míru,“ upřesňuje technický odborník z firmy Rendl s tím, že všem ochotně poradí: "Zkracování lištového systému na míru je jednoduché, jednotlivé díly se dají uříznout obyčejnou pilkou na železo a zvládne to každý elektrikář."  
Do komerčních prostor se používá především takzvaná „tříokruhová lišta“, u které lze ovládat její světla až na tři vypínače. Nemusí tak svítit všechna najednou, ale je možné zvolit si právě ta světla, která mají zrovna svítit.
Zatímco 1- okruhovou lištu zhasnete nebo rozsvítíte naráz jedním kliknutím, 3- okruhovou lištu můžete variabilně využít v prostoru a s celým systémem si kreativně vyhrát tak, aby byla nasvícená místa nebo předměty, které jsou právě potřeba. 
Ve firmě Rendl používáme lištové systémy Eutrac a nabízíme širokou škálu nejrůznějších svítidel vhodných do lišt, kterými můžete v liště pohybovat a jezdit ze strany na stranu. Jednotlivá svítidla můžete do lišt přidávat, ubírat, můžete měnit směr a intenzitu světla, nebo postupně rozsvěcovat různé skupiny svítidel tam, kde to situace vyžaduje. Jednoduše vsadíš světlo do lišty, zaklapneš a svítíš!

Svítidla do lišt nabízíme v různých provedeních a v tom nejmodernějším designu: závěsné, reflektorové, široký úhel svícení, ostrý úhel svícení.
Přesně tak, aby byl váš komerční prostor nejen krásně nasvícený, ale splňoval i ty nejnáročnější požadavky na estetiku.