Barva
Materiál
Typ zdroje
Volt
Watt
stmívatelné
Zobrazit

Vyberete si stínidlo, které se vám líbí a k němu zvlášť závěs, podstavec nebo základnu.


Ke stropu je závěs ukotven nejčastěji přes stropní krytku. Dekorativní krytka je součástí závěsného svítidla a dotváří tak celek se samotným tělem lampy...
Kabel se stropní krytkou a objímkou pro žárovku je buď přímo součástí svítidla a jeho celkového designu, nebo se prodává zvlášť jako takzvaný závěs. Ten si můžete dokoupit k samostatně prodejným stínidlům. Z krytky vybíhá kabel, který končí objímkou pro žárovku.
Máte tak příležitost vytvořit si závěsné svítidlo sami podle svého vkusu!
K dispozici je velký výběr textilních stínidel v různých barvách a tvarech, velikost stínidla můžete zvolit od 150 mm do 600 mm.
Vybírat můžete stínidla z textilních materiálů polycotton, len nebo směsových materiálů v hladkém a plisovaném provedení ve velké škále barev.
Vytvořte si originální stojací svítidlo do obýváku nebo do haly ke křeslu:
Líbí se vám přírodní materiály? Vyberte si dřevěný stojan s paticí E27 a k tomu textilní cylindr v bílé nebo krémové barvě. Máte svoji vlastní stojanovou lampu laděnou v teplých přírodních odstínech.
Líbí se vám kov a zlato? Zvolte obloukový stojan v černé barvě s mramorovým podstavcem a k tomu černé textilní stínidlo uvnitř se zlatou folií - máte svoji vlastní stojanovou lampu ve velmi efektním černo - zlatém provedení.

Vhodně zvolené interiérové osvětlení obohacuje a zútulňuje váš domov a tím i vaši pohodu a naladění.
Vybírat můžete z mnoha stínidel, závěsů a podstavců.